Archív novinek

Nové číslo čtvrtletníku Czech Business Today!


 

cbt1_4.gifZářijové číslo Czech Business Today (CBT) Vám přináší řadu zajímavých aktualit. První stránka Vás v novinkách seznámí se aktuálním vývojem v českém podnikatelském prostředí a upozorní na 50. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Zároveň přináší stručné reportáže z debaty o probíhajících přípravách ČR na předsednictví v Radě EU v rámci neformální platformy “Cercle Tcheque“ a z pracovní snídaně  CEBRE na téma společné strategie EU při přístupu na třetí trhy.

 

Druhá strana je věnována evropské strategii pro přístup na třetí trhy a odstraňování současných bariér jakožto jedné ze sektorových priorit nadcházejícího českého předsednictví a problematice zahlcování českého trhu převážně asijským dovozem. Tématem třetí strany jsou otázka ochrany práv spotřebitele a aktuální návrh kolektivní žaloby a nebo také liberalizační změny energetického sektoru navrhované Evropskou komisí v z českého pohledu. cercle_tcheque_web.jpg

 

Na čtvrté straně se můžete seznámit s  akcemi uskutečněnými v uplynulém období - Czech Street party, konzultací s českými podnikateli nebo číší vína pořádanou pani velvyslankyní Milenou Vicenovou. Nenechte si také ujít informace o plánovaných aktivitách – strategická debata s českým ministrem školství, pracovní snídaně CEBRE na téma „Small Business Act“ a vernisáž Jiřího Chmelaře v Českém domě.

 

Czech Business Today 3/2008 dokument ve formátu pdf

 

Archiv čtvrtletníku Czech Business Today

 

 

 

 

 < Archív novinek