Archív novinek

Konference o smluvním právu v oblasti sportu (Londýn, 8. - 9. prosince 2008)


Konference o smluvním právu v oblasti sportu (Londýn, 8. - 9. prosiince 2008)

 

cc_project.gifV Londýně proběhla ve dnech 8. – 9. prosince 2009 první konference o sektorovém sociálním dialogu v oblasti sportu, která je součástí nového projektu CONTACT – CONTRACT realizovaného EURO-MEI (evropská pobočka Union Network International) a EASE (European Association of Sports Employers - Evropská asociace zaměstnavatelů v oblasti sportu) a spolufinancovaného Evropskou komisí

 

Cílem projektu CONTENT CONTACT Projekt (CC Projekt) je navázat na předcházející projekty na podporu sociálního dialogu v oblasti sportu a definovat základní témata pro jednání vznikajícího sektorového výboru pro oblast sportu v rámci Evropského sociálního dialogu.

 

Londýnská konference se zaměřila především na komparaci smluvního práva v oblasti sportu prostřednictvím komparace obecné a specifické pracovně právní úpravy v řadě členských států EU. CC Projekt bude pokračovat na jaře 2009 druhou konferencí zaměřenou na aspekty ochrany zdraví a bezpečnosti sportovců (Lisabon 1. – 2. dubna 2009) a bude zakončen neformálním setkáním sociálních partnerů v oblasti sportu (Brusel, 27 května 2009).

 

Zajímavé dokumenty ke stažení:

 

 

V případě otázek neváhejte kontaktovat CEBRE na adrese cebre.europe@mail.be

 < Archív novinek