Archív novinek

Sektorový seminář: Zemědělství, lesnictví a rozvoj venkova, 2. prosince 2009, Brusel


CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU ve spolupráci se Stálým zastoupením České republiky při EU a s agenturou CzechTrade si Vás v rámci seminářů pořádaných k programům vnější pomoci Evropské unie třetím zemím dovoluje pozvat na sektorový seminář v oblasti:

 

ZEMĚDĚLSTVÍ, LESNICTVÍ A ROZVOJ VENKOVA V PROGRAMECH ROZVOJOVÉ SPOLUPRÁCE EVROPSKÉ UNIE

 

Místo konání:             Thon Hotel Brussels City Centre, Avenue du Boulevard 17, B-1210 Brusel

Datum:                     2. prosince 2009

Účastnický poplatek:   165 EUR

Registrace do:           30. října 2009 

 

 

Podrobné informace o sektorovém semináři, program, registrace

 

Účastníci semináře získají informace od zástupců Evropské komise o možnostech a nových iniciativách Komise v této oblasti. Seminář bude také příležitostí podělit se o zkušenosti s podnikateli z ostatních členských zemí EU, kteří se do programů rozvojové spolupráce zapojili, a navázat kontakty s potenciálními partnery.

 

Sektorové semináře mají více než jedenáctiletou tradici. Dvakrát ročně jsou pořádány Stálými zastoupeními při Evropské unii s pomocí agentur na podporu obchodu a zaměřují se na konkrétní oblasti. Prosincový seminář organizují Stálá zastoupení při EU z Rakouska a Francie společně s Belgickou agenturou zahraničního obchodu.

 

Zájem o rozvojovou spolupráci ze strany českých firem narůstá a v roce 2008 se počet úspěšných uchazečů z ČR zvýšil meziročně z 3 na 9 a celkový příjem ČR z těchto programů dosáhl více než 334 miliónů korun.  

 

Více informací Vám poskytne:

 

CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU

brussels@cebre.cz
+32-2-2139 450/2

+420 246 031 707 (nově pro volání z ČR)< Archív novinek