Archív novinek

Vychází nové číslo Czech Business Today!


Nové číslo bulletinu Czech Businness Today se věnuje zejména tématu inovací. CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU v Bruselu společně se Stálým zastoupením ČR při EU uspořádali 14. července 2010 konferenci na téma Inovace & zelená ekonomika. Diskuse se zaměřila především na inovace v oblasti energetiky a inteligentních sítí, na inovativní řešení v oblasti životního prostředí a na přenos znalostí a výsledků výzkumu na trh. Nejen o závěrech ze zmíněné konference se dočtete v článku Každá firma může být inovativní! Podpora inovativních řešení je ale nutná! Na první straně také naleznete pravidelné aktuality o české ekonomice.

 

 

Dalším tématem, na které se nový CBT zaměřuje, jsou nové příležitosti pro české podnikatele na území Západního Balkánu a Turecka. Čeští podnikatelé se mohou hlásit do tendrů vypisovaných v rámci přidělování předvstupních fondů EU kandidátským a potenciálně kandidátským zemím. V článku se dočtete také o evropském elektronickém systému pro zadávání veřejných zakázek TED (Tenders Electronic Daily).

 

Na druhé straně pokračují články s hlavními tématy. Naleznete zde zajímavý článek o směrnici o právech spotřebitele, která je v současné době projednávána v Evropském parlamentu a Radě EU.

 

Nechybí ani kalendář zajímavých akcí v Bruselu, které CEBRE doporučuje.

 

 

cebre_05_10_titulka_web_3.JPG

 

 

CBT 5/2010dokument ve formátu pdf

 

ostatní čísla CBT

 

 < Archív novinek