Archív novinek

První Evropský summit MSP se koná 18. listopadu!


Dne 18. listopadu se v Bruselu koná první Evropský summit malých a středních podniků. Akci iniciuje Belgické předsednictví, Evropská komise, Evropská asociace pro řemeslníky a malé a střední podniky - UEAPME, Belgická asociace osob samostatně výdělečně činných podnikatelů UNIZO a Belgická asociace reprezentující OSVČ – UCM.


Evropský summit MSP má za cíl stát se platformou pro diskusi mezi podnikateli, jejich zástupci a veřejnými představiteli na témata, která se podnikatelů týkají. Konference bude věnována zhodnocení implementace Aktu o drobném podnikání tzv. Small Business Act a angažovanosti malých a středních podniků v oblasti zelené ekonomiky. Záměrem summitu bude tak ukázat, jak MSP této „zelené„ výzvy dokázaly využít ve svůj prospěch. Firmy budou moci své podnikatelské záměry prezentovat v rámci tzv. „Zelené vesničky“. Na konferenci představí svůj podnikatelský záměr také firma z České republiky.


Na konferenci budou přítomni Herman Van Rompuy, President Evropské rady, Komisař pro průmysl a podnikání Antonio Tajani, Belgický federální ministr pro podnikání a simplifikaci Vincent Van Quickenborne a Sabine Laruelle, belgická federální ministryně pro MSP.


Registrovat se můžete zde. Poplatek za registraci činí 40 euro.< Archív novinek