Archív novinek

Nové číslo CBT!


cebre_01_12_final_01_1.jpgNové číslo CBT přináší informace o prioritách dánského předsednictví, které předsedá Radě EU od ledna do června 2012. Dánové identifikovali čtyři základní priority pro zajištění stabilního hospodářského růstu a politického vývoje v EU: Evropa zodpovědná, Evropa výkonná, zelená a bezpečná.

 

Na první stránce CBT informuje o odchodu současného ředitele CEBRE Michala Kadery. Na Michalovu pozici nastoupí Alena Vlačihová, která od roku 2007 působí v CEBRE jako jeho zástupkyně.

 

Na druhé stránce se CBT zabývá novou strategií Komise pro sociální odpovědnost podniků (CSR), jež přináší novou definici CSR a nový akční program týkající se zodpovědného podnikání.

 

Příspěvek Evropského hospodářského a sociálního výboru se zabývá stanoviskem EHSV o budoucnosti evropského sociálního fondu.

 

Nové číslo CBT rovněž informuje o setkání H.E. Mileny Vicenové, stálé představitelky České republiky při EU a jejího zástupce H.E. Jakuba Dürra s českými členy Evropského hospodářského a sociálního výboru a CEBRE s cílem prodiskutovat aktuální evropská témata v roce 2012.

 

Nové číslo ke stažení zde .
Ostatní čísla ke stažení zde .< Archív novinek