Archív novinek

Pozvánka na každoroční konzultace pro firmy


CEBRE si Vás dovoluje pozvat na setkání v rámci každoročních konzultací s ekonomickými diplomaty a řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade

 

Kdy: ve dnech 27. – 28.6.2012

Kde: v Kongresovém centru Praha, ulice 5.května 65, 140 21 Praha 4

 

Během konzultací Vám CEBRE poskytne informace o nabízených službách, mezi které patří mimo jiné sledování vybrané evropské legislativy, monitoring výzev na podávání projektů do programů EU, zastupování na konferencích a seminářích či u institucí EU v Bruselu a zpracování analýz evropské legislativy. CEBRE dále nabízí možnost organizace schůzek s partnery významnými pro Vaši firmu, organizaci konferencí a seminářů nebo pracovních stáží v Bruselu. Kromě toho Vám CEBRE může pomoci s vyhledáním vhodných partnerů pro podání projektů  v rámci evropských programů.


Účast na konzultacích je zdarma. Vzhledem k očekávanému vysokému zájmu bude pořadí schůzek určeno podle časové posloupnosti došlých přihlášek, proto doporučujeme odeslat přihlášky co nejdříve. Pro každou firmu bude vyhrazen 15 minutový interval.


V prostorách Kongresového centra budou mít účastníci možnost zakoupit kávu, nealko nápoje a studené občerstvení. Parkování je možné na parkovišti před Kongresovým centrem nebo v podzemních garážích (GPS - 50°3'45.054"N, 14°25'46.811"E.) Cena je 50,-Kč/hod. Jednání budou probíhat v Kongresovém foyer 2C (2.patro) – vstup do metra vchodem č.4, vstup z parkoviště vchodem č. 10.


V případě Vašeho zájmu vyplňte prosím přihlášku a odešlete ji výhradně elektronicky na e-mail: mtrublova@spcr.cz.


Uzávěrka přihlášek je 20. června 2012. Časový harmonogram schůzek Vám bude zaslán nejpozději v pátek 22. června 2012. Prosíme o jeho bezpodmínečné dodržení.


Kontaktní osobou je Miroslava Trublová, tel: 225 279 404, 731 411 173, e-mail: mtrublova@spcr.cz


Přihláška ke stažení dokument ve formátu doc


Mapa Kongresového centra< Archív novinek