Archív novinek

Konzultace s obchodními rady, řediteli ZK CzechTrade a CEBRE, 27.-28. června 2007, Praha


Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Ministerstvo zahraničních věcí ČR pořádají v termínu od 26. do 30. června 2006 pravidelnou poradu vedoucích obchodně-ekonomických úseků Zastupitelských úřadů ČR a ředitelů zahraničních kanceláří České agentury na podporu obchodu CzechTrade. V rámci této porady organizuje Svaz průmyslu a dopravy již tradičně dvoudenní konzultace s představiteli firem.

 

Účastníci budou mít možnost představit svoji firmu a získat aktuální informace o trhu a podmínkách obchodu jednotlivých zemí.

 

V rámci setkání budou probíhat i konzultace se zástupci CEBRE - České podnikatelské reprezentace při Evropské unii, která působí jako společný projekt  českých podnikatelů v  Bruselu od dubna 2002 a poskytuje informace a služby v oblasti  fondů a programů EU, veřejných zakázek, evropské legislativy atd. 

Přítomna bude také ředitelka Tschechischer Industrieverband v Curychu, jehož cílem je podporovat rozvoj obchodních a investičních vztahů mezi Českou republikou a Švýcarskem a spolupráci českých a švýcarských firem.

 

Kdy: 27. a 28 června 2007

Kde: Hotel Praha, Sušická 20, Praha 6

 

Na akci je potřeba se předem zaregistrovat. Uzávěrka přihlášek je 20. června 2007. 

 

Další informace a podrobnosti

 

Kontakt:

Miroslava Trublová

Svaz průmyslu a dopravy ČR
Tel.: +420 234 379 488
E-mail: mtrublova@spcr.cz

 < Archív novinek