Archív novinek

Pozvánka na B2B setkání v Řecku (11.-12.3.2013)


Konfederace evropského podnikání BUSINESSEUROPE Vás zve na konferenci "Podpora obchodního partnerství s Řeckem v kontextu strategie pro růst Evropa 2020" , která se uskuteční 11. a 12. března 2013 v Aténách.

 

Cílem tohoto setkání je podpořit spolupráci mezi řeckými firmami a ostatními členskými státy EU v sektorech, které jsou považovány za klíčové pro zlepšení řeckého hospodářství. Akce je organizována za podpory viceprezidenta Evropské komise Antonia Tajaniho, řeckým Ministerstvem pro rozvoj, konkurenceschopnost, infrastrukturu a dopravu a sítí European Enterprise Network.  

Pondělí 11. března 2013 bude vyhrazené pro diskuze ohledně plánované řecké vládní iniciativy pro podporu investic a pokračování dalších reforem.

Program na 11. března 2013 ke stažení zde.

 

12. březen 2013 bude vyhrazen pro B2B setkání jak s řeckými firmami, tak s firmami z jiných států. den později budou mít účastníci možnost pokračovat v diskuzích v rámci obchodních jednání mezi řeckými společnostmi a firmami z jiných států, které mají zájem o rozvíjení spolupráce v těchto oblastech:

 

  • zemědělsko-potravinářský průmysl / zpracovávání potravin, 
  • konstrukce, materiály a klíčové technologie,
  • energetika,
  • informační a komunikační technologie,
  • farmaceutický průmysl / zdravotní vědy,
  • cestovní ruch.

 

Program na úterý 12. března 2013 ke stažení zde.

 

Registrace firem, které mají zájem se setkání zúčastnit, probíhá až do 18. února 2013 zde. Schůzky s jednotlivými firmami lze plánovat až do 7. března 2013.< Archív novinek