Archív novinek

Seminář k fondům vnější spolupráce EU Praha


Rádi bychom Vás pozvali na seminář k fondům vnější spolupráce EU, který se bude konat ve čtvrtek 30. května od 17h v Evropském domě v Praze (Jungmannova 24).

Jedná se o další ze série bezplatných seminářů, které Ministerstvo zahraničních věcí pořádá pro české firmy, NGOs a jiné organizace, které mají zájem o projekty EU ve třetích zemí.

Posluchači se během 90 minut v kostce dozví, jaké fondy vnější spolupráce EU existují, jak vznikají projekty v institucích EU, jak postupovat krok za krokem při účasti v tendrech EU, jakých častých chyb se vyvarovat i jak jim může být v celém procesu nápomocné Ministerstvo zahraničních věcí a zastupitelské úřady ČR v zahraničí.

Tendry na projekty vnější spolupráce EU jsou vypisovány každý týden na webových stránkách EuropeAid v mnoha oblastech - od energetiky, dopravy, životního prostředí, obchodu, zemědělství, ICT či výzkumu až po podporu demokracie, lidských práv a právního státu, migraci, bezpečnost, zdravotnictví, školství, sociální rozvoj, kulturu, podporu občanské společnosti či reformy státní a veřejné správy.

Lektorkou bude Petra Reimer Postlerová z Odboru politik EU MZV ČR, která poskytuje zájemcům o projekty vnější spolupráce EU i bezplatné konzultace na eupo@mzv.cz, kde je možno si sjednat i osobní schůzku.

Registrace účastníků na seminář probíhá na eurocentrum.praha@euroskop.cz.
Více informací o semináři naleznete na webových stránkách MZV.< Archív novinek