Archív novinek

ANKETA: Znáte fondy a programy EU?


Zapojte se do ankety "Znáte fondy a programy EU?". Vyplnění on-line dotazníku zabere jen 10 minut a můžete vyhrát hodnotné ceny! Anketu organizuje od 10. září 2007 do 10. října 2007 CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU a portál BusinessInfo.cz

 

 

370x60_2.gif

 

 

 

Kdo by neslyšel o strukturálních fondech EU a protahujícímu se ale úspěšnému českému vyjednávání.  Snad každý zná i Operační program Průmysl a podnikání (OPPP). Ale co třeba program eCONTENTplus nebo CIP (Competitiveness and Inovation Programme)?

 

Začátek nového programovacího období 2007 – 2013 je tím správným časem ke zhodnocení dosavadních úspěchů českých firem s čerpáním evropských dotací. Velkou část finančních prostředků z EU přináší strukturální fondy přerozdělované v rámci jednotlivých operačních programů ministerstvy. Nemělo by se ale zapomínat ani na tzv. komunitární programy, jež jsou spravované centrálně, povětšinou Evropskou komisí v Bruselu, nebo na projekty v rámci zahraniční rozvojové spolupráce.

 

Zajímá se Vaše firma o finanční zdroje z Evropské unie? Máte již s nimi nějaké zkušenosti? Podělte se s námi o své zkušenosti a názory na fondy a programy Evropské unie v rámci on-line průzkumu pro firmy a podnikatele! Vyplnit jednoduchý elektronický dotazník nezabere ani 10 minut!

 

Anketu organizuje CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU ve spolupráci s portálem pro podnikání a export BusinessInfo.cz. Mediálními partnery je měsíčník DOTACE (dříve Dotační věstník) a prestižní informační portál EurActiv.

 

Prosím klikněte na banner!

 

 

370x60_3.gif

 

 

 

 

 

Zajímají Vás výsledky ankety? Na konci října budou zveřejněny na internetových stránkách CEBRE a BusinessInfo.cz a na portále EurActiv, dále pak v listopadovém čísle měsíčníku DOTACE. Případně nás kontaktujte přímo na adrese cebre.europe@mail.be.

 

 < Archív novinek