Archív novinek

POZVÁNKA: Konzultace s CEBRE v Praze


CEBRE si Vás dovoluje pozvat na setkání v rámci každoročních konzultací s ekonomickými diplomaty a řediteli zahraničních zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu/CzechTrade

 

KDY: 25. - 26. června 2014

KDE: Kongresové centrum Praha, ulice 5. května 65, Praha 4

Během konzultací Vám CEBRE poskytne informace o nabízených službách, mezi které patří mimo jiné sledování vybrané evropské legislativymonitoring výzev na podávání projektů do programů EU, zastupování na konferencích a seminářích či u institucí EU v Bruselu a zpracování analýz evropské legislativy. CEBRE dále nabízí možnost organizace schůzek s partnery významnými pro Vaši firmu, organizaci konferencí a seminářů nebo pracovních stáží v Bruselu. Kromě toho Vám CEBRE může pomoci s vyhledáním vhodných partnerů pro podání projektů  v rámci evropských programů.


Účast na konzultacích je zdarma. Vzhledem k očekávanému vysokému zájmu bude pořadí schůzek určeno podle časové posloupnosti došlých přihlášek, proto doporučujeme odeslat přihlášky co nejdříve. Pro každou firmu bude vyhrazen 15 minutový interval.


V případě Vašeho zájmu vyplňte prosím online registrační formulář, který naleznete zde. Bez předchozí registrace nebude možné se konzultací zúčastnit. Uzávěrka přihlášek je 18. června 2014. Časový harmonogram schůzek Vám bude zaslán nejpozději v pondělí 23. června 2014. Prosíme o jeho bezpodmínečné dodržení.


Kontaktní osoby jsou Kateřina Křivanová, tel: 225 279 403, e-mail: kkrivanova@spcr.cz a Miroslava Trublová, tel: 225 279 404, 731 411 173, e-mail: mtrublova@spcr.cz< Archív novinek