Archív novinek

Prestižní Prague Leaders Magazine bude od listopadu obsahovat sekci o EU!


banner_prague_leaders_magazine.jpgPrague Leaders Magazine

 

Prague Leaders Magazine je dobře známý prestižní časopis vycházející v nákladu asi 20.000 výtisků každé dva měsíce, je čten asi 500.000 čtenáři. Zaměřuje se na fotoreportáže z top akcí, luxusní produkty, life style a rozhovory s nejvýznamnějšími osobnostmi z oblasti podnikání, politiky a kultury. Mezi čtenáře patří například členi diplomatického sboru, vládní činitelé, lidé z oblasti podnikání, decision makeři a osobnosti ze světa kultury a umění.

 

 

Projekt „EU Matters“

 

Od listopadu 2007 bude časopis obsahovat novou sekci „EU Matters“ o rozsahu asi 10 stran, která bude obsahovat vejirek_web.jpgrozhovory s významnými osobnostmi v EU, foto reportáže z významných akcí, přehled důležitých událostí v EU, komentáře a analytické články. Cílem tohoto projektu je propagace Prahy a České republiky v evropských institucích. Posilování všeobecného povědomí o ČR, Češích, české kultuře a podnikání. 

 

 

Distribuce v Bruselu

 

Prague Leaders Magazine bude od listopadu distribuován v nákladu asi 1400 výtisků vysoce postaveným představitelům EU v Evropské komisi, Evropském soudním dvoře, Evropské centrální bance, na Stálá zastoupení členských států při EU, poslancům Evropského parlamentu a všem českým zastoupením regionů, agentur a firem v Bruselu

 

 

Cílová skupina bude postupně rozšiřována v návaznosti na obdržené reakce.

 < Archív novinek