Tým CEBRE

Ing. Mgr. Alena Mastantuono, ředitelka

 

Vystudovala Filozofickou fakultu na Palackého universitě a Ekonomicko-správní fakultu na Masarykově universitě a strávila několik měsíců na universitách v Lille a Rennes. Diplomovou práci o důchodové reformě psala ve výzkumném ústavu makroekonomických studií a mezinárodních financí v Nice. Absolvovala stáž na Generálním ředitelství Lidské zdroje v Evropské komisi. Působila na Ministerstvu financí ČR, kde se věnovala přípravám ČR na předsednictví v Radě EU. Pravidelně publikuje o různých aspektech EU a přednáší na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Alena na CEBRE působí od října 2007, nejprve ve funkci zástupkyně ředitele, od půlky února 2012 ve funkci ředitelky.

 

 

Kontakt: Alena.Vlacihova@cebre.cz

 

 

Mgr. Tomáš Hartman, zástupce ředitelky

 

Vystudoval bakalářský program Cizí jazyky pro komerční praxi na Filozofické fakultě Západočeské univerzity v Plzni a magisterský obor Mezinárodní a diplomatická studia na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Jeden semestr strávil na univerzitě v portugalském Aveiru a absolvoval stáže na univerzitě ve francouzkém Caen a také na Generálním ředitelství Evropské komise pro informační společnost v Bruselu. V CEBRE působil od září 2009 do září 2010, a to nejprve 4 měsíce v bruselské kanceláři a poté i v Praze. Před návratem do CEBRE v březnu 2012 působil na odboru ochrany prostředí Magistrátu hl.m. Prahy, kde se věnoval projektu Praha elektromobilní.

 

 

Kontakt: tomas.hartman@cebre.cz

 

Lucie Svitáková, zástupce CEBRE v Praze

 

Lucie v současné době studuje magisterský program v oboru Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, kde v tomtéž oboru úspěšně absolvovala také bakalářský program. V průběhu studia se blíže zaměřila na oblast obchodních jednání a protokolu či na tematiku rozvojové pomoci. Proto také vyzkoušela studium méně tradičních jazyků, jako je čínština. Pracovala v realitní kanceláři a ve volném čase se věnuje studiu znakové řeči, doučování či organizaci letních táborů. V CEBRE nejdříve absolvovala stáž v bruselské kanceláři, v současné době zastupuje CEBRE v Praze.

 

Kontakt: prague@cebre.cz


Kristýna Veselková, Project and Policy Manager
Kristýna v současné době studuje na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Dosavadní praxi získala jako právní asistent v advokátních kancelářích BBH a Randl Partners. Absolvovala také stáž na okresním soudě. Ve volném čase se věnuje projektům výměny mládeže pod programem Erasmus+. Hovoří plynně anglicky, má pasivní znalost německého jazyka a základy portugalštiny.

 

Kontakt: brussels@cebre.cz

Bývalí spolupracovníci

Bývalí pracovníci CEBRE

Bývalí stážisté CEBRE